- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.482 | $0.48 |
1812B124J251CT Tech -specificaties
Walsin Technology Corporation - 1812B124J251CT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Walsin Technology Corporation - 1812B124J251CT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Walsin Technology |
| Spanning - Nominale | 250V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 0.12 µF |
| toepassingen | SMPS Filtering |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Walsin Technology Corporation 1812B124J251CT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1812B124J501CT | 1812B124K251CT | 1812B124K201CT | 1812B124J500CT |
| Fabrikant | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| ratings | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
Download 1812B124J251CT PDF -datasheets en Walsin Technology Corporation -documentatie voor 1812B124J251CT - Walsin Technology Corporation.
1812B124K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 50V X7R 1812
1812B124K100CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 10V X7R 1812
1812B124K201CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 200V X7R 1812
1812B123M500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 50V X7R 1812
1812B123M501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1812
1812B124J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 50V X7R 1812
1812B123K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 50V X7R 1812
1812B123K501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1812
1812B123K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 250V X7R 1812
1812B124M101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
1812B124J501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 500V X7R 1812
1812B123M102CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 1KV X7R 1812
1812B124K501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 500V X7R 1812
1812B124K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 250V X7R 1812
1812B124K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
1812B123M251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 250V X7R 1812
1812B123K250CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 25V X7R 1812
1812B124J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1812Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.