- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
CDR Series (MIL-PRF-55681).pdfCDR32BP222AFYSAR Tech -specificaties
Vishay Vitramon - CDR32BP222AFYSAR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Vitramon - CDR32BP222AFYSAR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay / Vitramon |
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±1% |
| Dikte (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | BP |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | S (0.001%) |
| Capaciteit | 2200 pF |
| Base Productnummer | CDR32 |
| toepassingen | High Reliability |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Vitramon CDR32BP222AFYSAR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CDR32BP222AFYSAJ | CDR32BP222AFYSAT | CDR32BP222AFWSAR | CDR32BP222AFYSAB |
| Fabrikant | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| lead Style | - | - | - | - |
Download CDR32BP222AFYSAR PDF -datasheets en Vishay Vitramon -documentatie voor CDR32BP222AFYSAR - Vishay Vitramon.
CDR32BP222AFWS\M500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AFZRTMKEMETCAP CER
CDR32BP222AJMPKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AFWS\500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AJMS-ZAHAEKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AFWR\M500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AJMRKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AJMMKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR32BP222AJMSKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-RELUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.