- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML -datasheet
M39003/01 TANTALEX™ Military Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $22.222 | $22.22 |
M39003/01-6281/HSD Tech -specificaties
Vishay Sprague - M39003/01-6281/HSD Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Sprague - M39003/01-6281/HSD
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay / Sprague |
| Spanning - Nominale | 75 V |
| Type | Hermetically Sealed |
| Tolerantie | ±5% |
| Size / Dimension | 0.185' Dia x 0.474' L (4.70mm x 12.04mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Verpakking / doos | Axial |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant Size Code | B |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | High Reliability |
| Failure Rate | B (0.1%) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Capaciteit | 3.3 µF |
| Base Productnummer | M39003/01 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Sprague M39003/01-6281/HSD.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | M39003/01-6282/HSD | M39003/01-6280/HSD | M39003/01-6283/HSD | M39003/01-6279/HSD |
| Fabrikant | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Fabrikant Size Code | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download M39003/01-6281/HSD PDF -datasheets en Vishay Sprague -documentatie voor M39003/01-6281/HSD - Vishay Sprague.
M39003/01-6282HVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6283Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6283/HSDVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6279/HSDVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6281Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6279/TRVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6282/HSDVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6282Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6280/HSDVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6280Vishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6281HVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6283/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6282/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6281/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6279HVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6280/TRVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6280HVishay SpragueCAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6279Vishay SpragueCAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.