- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
P-Channel 40-V (D-S) MOSFET.pdfSUD50P04-08-BE3 Tech -specificaties
Vishay Siliconix - SUD50P04-08-BE3 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Siliconix - SUD50P04-08-BE3
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay / Siliconix |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | TO-252AA |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 15mOhm @ 30A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 3W (Ta), 100W (Tc) |
| Verpakking / doos | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 5400 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 130 nC @ 10 V |
| FET Type | P-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 40 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 50A (Tc) |
| Base Productnummer | SUD50 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Siliconix SUD50P04-08-BE3.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SUD50P04-08-GE3 | SUD50P04-08-E3 | SUD50P04-09L-E3 | SUD50N10-34P-T4-E3 |
| Fabrikant | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| FET Type | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
Download SUD50P04-08-BE3 PDF -datasheets en Vishay Siliconix -documentatie voor SUD50P04-08-BE3 - Vishay Siliconix.
SUD50N10-34PElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-09LElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-09L MOSElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-08LElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-08L MOSElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-77P-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-94-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P03-09Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-62Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-13VISH
SUD50N10-34P-E3VBSEMI
SUD50P04-08VISH
SUD50P04-09VISHUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.