- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn veroudering/ eol
PCN- SIL-0582013 05/Dec/2013.pdfSUD50N10-18P-E3 Tech -specificaties
Vishay Siliconix - SUD50N10-18P-E3 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Siliconix - SUD50N10-18P-E3
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay / Siliconix |
| VGS (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | TO-252AA |
| Serie | TrenchFET® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 18.5mOhm @ 15A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 3W (Ta), 136.4W (Tc) |
| Verpakking / doos | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 2600 pF @ 50 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 75 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 100 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 8.2A (Ta), 50A (Tc) |
| Base Productnummer | SUD50 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Siliconix SUD50N10-18P-E3.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SUD50N10-18P-E3 | SUD50N10-34P-T4-E3 | SUD50N10-18P-GE3 | SUD50N06-09L-E3 |
| Fabrikant | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 18.5mOhm @ 15A, 10V | 34mOhm @ 7A, 10V | 18.5mOhm @ 15A, 10V | 9.3mOhm @ 20A, 10V |
| Serie | TrenchFET® | TrenchFET® | TrenchFET® | TrenchFET® |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 100 V | 100 V | 100 V | 60 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 75 nC @ 10 V | 30 nC @ 10 V | 75 nC @ 10 V | 70 nC @ 10 V |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| VGS (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA | 4V @ 250µA | 5V @ 250µA | 3V @ 250µA |
| FET Type | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 8.2A (Ta), 50A (Tc) | 5.9A (Ta), 20A (Tc) | 8.2A (Ta), 50A (Tc) | 50A (Tc) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 2600 pF @ 50 V | 1800 pF @ 25 V | 2600 pF @ 50 V | 2650 pF @ 25 V |
| Vgs (Max) | ±20V | ±20V | ±20V | ±20V |
| Verpakking / doos | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Base Productnummer | SUD50 | SUD50 | SUD50 | SUD50 |
| Leverancier Device Pakket | TO-252AA | TO-252AA | TO-252AA | TO-252AA |
| Vermogensverlies (Max) | 3W (Ta), 136.4W (Tc) | 2.5W (Ta), 56W (Tc) | 3W (Ta), 136.4W (Tc) | 3W (Ta), 136W (Tc) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V | 6V, 10V | 10V | 4.5V, 10V |
Download SUD50N10-18P-E3 PDF -datasheets en Vishay Siliconix -documentatie voor SUD50N10-18P-E3 - Vishay Siliconix.
SUD50N06-36Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-62Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N06-36 MOSElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-34PElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-18P-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N06-09L-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N06-16Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-94-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N06-36-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N06-09LElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-18Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-18PElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-77P-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-34P-E3VBSEMIUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.