- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
TCR3DG Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.088 | $0.09 |
TCR3DG30,LF Tech -specificaties
Toshiba Semiconductor and Storage - TCR3DG30,LF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Toshiba Semiconductor and Storage - TCR3DG30,LF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | TAEC Product (Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation) |
| Spanningsuitval (Max) | 0.235V @ 300mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 4-WCSPE (0.65x0.65) |
| Serie | TCR3DG |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Verpakking / doos | 4-XFBGA, CSPBGA |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB (1kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Output | 300mA |
| Beheersfuncties | Enable |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Toshiba Semiconductor and Storage TCR3DG30,LF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TCR3DG33,LF | TCR3DG35,LF | TCR3DG32,LF | TCR3DG135,LF |
| Fabrikant | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanningsuitval (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Beschermingsfuncties | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Aantal Regulators | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Download TCR3DG30,LF PDF -datasheets en Toshiba Semiconductor and Storage -documentatie voor TCR3DG30,LF - Toshiba Semiconductor and Storage.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.