- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
TSM680P06D.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.777 | $1.78 |
| 200+ | $0.709 | $141.80 |
| 500+ | $0.685 | $342.50 |
| 1000+ | $0.674 | $674.00 |
TSM680P06DPQ56 Tech -specificaties
Taiwan Semiconductor Corporation - TSM680P06DPQ56 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Taiwan Semiconductor Corporation - TSM680P06DPQ56
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Taiwan Semiconductor |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | 8-PDFN (5x6) |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 68mOhm @ 6A, 10V |
| Vermogen - Max | 3.5W (Tc) |
| Verpakking / doos | 8-PowerTDFN |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 870pF @ 30V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 16.4nC @ 10V |
| FET Feature | Standard |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 12A (Tc) |
| Configuratie | 2 P-Channel |
| Base Productnummer | TSM680 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Taiwan Semiconductor Corporation TSM680P06DPQ56.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TSM680P06DPQ56 RLG | TSM6866SDCA RVG | TSM6866SDCA | TSM6963SDCA RVG |
| Fabrikant | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Technologie | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
Download TSM680P06DPQ56 PDF -datasheets en Taiwan Semiconductor Corporation -documentatie voor TSM680P06DPQ56 - Taiwan Semiconductor Corporation.
TSM6963SDCA RVN/AUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.