- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
TS103.pdfPcn veroudering/ eol
Mult Dev EOL 26/Apr/2021.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.219 | $0.22 |
| 10+ | $0.219 | $2.19 |
| 12+ | $0.219 | $2.63 |
| 200+ | $0.085 | $17.00 |
| 500+ | $0.082 | $41.00 |
| 1000+ | $0.08 | $80.00 |
TS103CS RLG Tech -specificaties
Taiwan Semiconductor Corporation - TS103CS RLG Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Taiwan Semiconductor Corporation - TS103CS RLG
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Taiwan Semiconductor |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 3 V |
| Spanning - Supply Span (Max) | 18 V |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOP |
| slew Rate | 0.5V/µs |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Current - Supply | 500µA (x2 Channels) |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Base Productnummer | TS103 |
| Amplifier Type | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Taiwan Semiconductor Corporation TS103CS RLG.
| Productkenmerk | ||
|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TS103CS RLG | Q6016RH4 |
| Fabrikant | Taiwan Semiconductor Corporation | Littelfuse Inc. |
| Serie | - | - |
| Current - Input Bias | 20 nA | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOP | TO-220AB |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | TO-220-3 |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz | - |
| Amplifier Type | General Purpose | - |
| Current - Output / Channel | 40 mA | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Aantal circuits | 2 | - |
| Output Type | - | - |
| Base Productnummer | TS103 | Q6016 |
| Current - Supply | 500µA (x2 Channels) | - |
| Voltage - Input Offset | 500 µV | - |
| montage Type | Surface Mount | Through Hole |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 3 V | - |
| Spanning - Supply Span (Max) | 18 V | - |
| slew Rate | 0.5V/µs | - |
Download TS103CS RLG PDF -datasheets en Taiwan Semiconductor Corporation -documentatie voor TS103CS RLG - Taiwan Semiconductor Corporation.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.