- Yuki***aka88
- 2026/05/26
C3225X8R1C106K250AE Tech -specificaties
TDK Corporation - C3225X8R1C106K250AE Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als TDK Corporation - C3225X8R1C106K250AE
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| Spanning - Nominale | 16V |
| Tolerantie | ±10% |
| Dikte (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X8R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | C |
| ratings | - |
| Packaging | Original-Reel® |
| Verpakking / doos | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen | 445-174812-6 |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Soft Termination, High Temperature |
| Failure Rate | - |
| gedetailleerde beschrijving | 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) |
| Capaciteit | 10µF |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als TDK Corporation C3225X8R1C106K250AE.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | C3225X8R1C106K250AB | C3225X8R1C106M250AE | C3225X8R1E106K250AE | C3225X8R1C106M250AB |
| Fabrikant | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Andere namen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
Download C3225X8R1C106K250AE PDF -datasheets en TDK Corporation -documentatie voor C3225X8R1C106K250AE - TDK Corporation.
C3225X8L1C226M250ACTDK CorporationCOMMERCIAL GRADE HIGH TEMPERATUR
C3225X8L2A475K200AUTDK CorporationCOMMERCIAL GRADE HIGH TEMPERATURUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.