- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
KRL Series, Long Terminal.pdfOmgevingsinformatie
Susumu RoHS Series Listed.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.431 | $1.43 |
| 200+ | $0.554 | $110.80 |
| 500+ | $0.535 | $267.50 |
| 1000+ | $0.525 | $525.00 |
KRL6432E-M-R003-F-T1 Tech -specificaties
Susumu - KRL6432E-M-R003-F-T1 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Susumu - KRL6432E-M-R003-F-T1
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Susumu |
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 6432 |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Serie | KRL |
| panel Mode | 3 mOhms |
| ratings | AEC-Q200 |
| Vermogen (Watt) | 3W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Foil |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Susumu KRL6432E-M-R003-F-T1.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | KRL6432E-M-R009-F-T1 | KRL6432E-M-R005-F-T1 | KRL6432E-M-R006-F-T1 | KRL6432E-M-R010-F-T1 |
| Fabrikant | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
Download KRL6432E-M-R003-F-T1 PDF -datasheets en Susumu -documentatie voor KRL6432E-M-R003-F-T1 - Susumu.
KRL3264-C-R100-FSusumu
KRL5025E-C-R390-F-T1Susumu
KRL5025E-C-R050-F-T1SusumuUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.