- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.42 | $0.42 |
SXT3249DD48-14.7456MT Tech -specificaties
Suntsu Electronics, Inc. - SXT3249DD48-14.7456MT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. - SXT3249DD48-14.7456MT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. |
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Belastingscapaciteit | 9pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±20ppm |
| Frequentie | 14.7456 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. SXT3249DD48-14.7456MT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SXT3249DD48-14.7456M | SXT3249DD48-13.560MT | SXT3249DD48-13.560M | SXT3249DD48-14.31818MT |
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| ratings | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Belastingscapaciteit | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Operating Mode | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
SXT3249DD48-13.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 13.000MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-16.384MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.384MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-13.560MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 13.560MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-50.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 50.000MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-12.288MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 12.288MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-14.31818MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 14.31818MHZ 9PF SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.