- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.48 | $0.48 |
SXT32411BB07-27.120MT Tech -specificaties
Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BB07-27.120MT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BB07-27.120MT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. |
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Belastingscapaciteit | 11pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±30ppm |
| Frequentie | 27.12 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. SXT32411BB07-27.120MT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SXT32411BB07-27.120M | SXT32411BB07-27.000MT | SXT32411BB07-29.4912MT | SXT32411BB07-27.000M |
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Belastingscapaciteit | - | - | - | - |
| Operating Mode | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
SXT32411BB07-28.63636MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 28.63636MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-29.4912MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 29.4912MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-32.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 32.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-30.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 30.0000MHZ 11PF SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.