- Jess***Jones
- 2026/04/17
Omgevingsinformatie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $14.656 | $14.66 |
RMM36DSXH Tech -specificaties
Sullins Connector Solutions - RMM36DSXH Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions - RMM36DSXH
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156' (3.96mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 36 |
| Aantal posities | 72 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062' (1.57mm) |
| Base Productnummer | RMM36 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions RMM36DSXH.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RMM36DSXS | RMM36DSEH-S243 | RMM36DSXN | RMM36DSXI |
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kleur | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Materiaal - Isolatie | - | - | - | - |
| Uitlezen | - | - | - | - |
| Kaarttype | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| contact type | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| flens Feature | - | - | - | - |
| Geslacht | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| card Dikte | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Aantal posities / Bay / Row | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download RMM36DSXH PDF -datasheets en Sullins Connector Solutions -documentatie voor RMM36DSXH - Sullins Connector Solutions.
RMM36DSEI-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEN-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAD-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSES-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEH-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.