- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfPXC01SFAN Tech -specificaties
Sullins Connector Solutions - PXC01SFAN Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions - PXC01SFAN
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions |
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | - |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | - |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | 0.538' (13.67mm) |
| Temperatuur | - |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Thermoplastic, Polyester |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatiehoogte | 0.100' (2.54mm) |
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Lengte - Post | 0.120' (3.05mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.318' (8.08mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | PXC01 |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions PXC01SFAN.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PXC01SBAN | PXC02SFAN | PXC01SFBN | PXC01SAAN |
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Isolatiehoogte | - | - | - | - |
| Contact Lengte - Post | - | - | - | - |
| Contact Vorm | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Paring | - | - | - | - |
| Contact Lengte - Paring | - | - | - | - |
| contact type | - | - | - | - |
| connector Type | - | - | - | - |
| Rijafstand - Paring | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| Gekoppelde Stacking Heights | - | - | - | - |
| Totale contactlengte | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Shrouding | - | - | - | - |
| Stijl | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Contact Afwerken - Post | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Isolatie Kleur | - | - | - | - |
| Aantal posities Loaded | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Differentiële datatransmissie | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Download PXC01SFAN PDF -datasheets en Sullins Connector Solutions -documentatie voor PXC01SFAN - Sullins Connector Solutions.
PXC.M0.8GG.NRLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
PXC.M0.2GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 2POS GOLD SOLDER
PXC.M0.5GG.NJLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
PXC.M0.8GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
PXC.M0.5GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
PXC.M0.4GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDERUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.