- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $17.823 | $17.82 |
GSM36DRKN-S13 Tech -specificaties
Sullins Connector Solutions - GSM36DRKN-S13 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions - GSM36DRKN-S13
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156' (3.96mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 36 |
| Aantal posities | 72 |
| montage Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiaal - Isolatie | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | Card Extender |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062' (1.57mm) |
| Base Productnummer | GSM36 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions GSM36DRKN-S13.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GSM36DRKH-S13 | GSM36DRKI-S13 | GSM36DRKF-S13 | GSM36DRMD-S273 |
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Aantal posities / Bay / Row | - | - | - | - |
| Geslacht | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Materiaal - Isolatie | - | - | - | - |
| flens Feature | - | - | - | - |
| card Dikte | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| contact type | - | - | - | - |
| Kaarttype | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Uitlezen | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Beëindiging | - | - | - | - |
Download GSM36DRKN-S13 PDF -datasheets en Sullins Connector Solutions -documentatie voor GSM36DRKN-S13 - Sullins Connector Solutions.
GSM36DRMI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.