- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
MLF, MLFM Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.021 | $0.02 |
MLFM25JTD56K0 Tech -specificaties
Stackpole Electronics Inc - MLFM25JTD56K0 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Stackpole Electronics Inc - MLFM25JTD56K0
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tolerantie | ±5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 0204 |
| Size / Dimension | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Serie | MLFM |
| panel Mode | 56 kOhms |
| ratings | - |
| Vermogen (Watt) | 0.4W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | MELF, 0204 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thin Film |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Stackpole Electronics Inc MLFM25JTD56K0.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MLFM25JTD5K10 | MLFM25JTD560K | MLFM25JTD62K0 | MLFM25JTD56R0 |
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ratings | - | - | - | - |
Download MLFM25JTD56K0 PDF -datasheets en Stackpole Electronics Inc -documentatie voor MLFM25JTD56K0 - Stackpole Electronics Inc.
MLFM25JTD5K60Stackpole Electronics IncRES 5.6K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD5K10Stackpole Electronics IncRES 5.1K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD4R70Stackpole Electronics IncRES 4.7 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD62K0Stackpole Electronics IncRES 62K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD510RStackpole Electronics IncRES 510 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD51K0Stackpole Electronics IncRES 51K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD5R10Stackpole Electronics IncRES 5.1 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD5R60Stackpole Electronics IncRES 5.6 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD51R0Stackpole Electronics IncRES 51 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD560KStackpole Electronics IncRES 560K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD510KStackpole Electronics IncRES 510K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD560RStackpole Electronics IncRES 560 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD620RStackpole Electronics IncRES 620 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD4K70Stackpole Electronics IncRES 4.7K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD620KStackpole Electronics IncRES 620K OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD56R0Stackpole Electronics IncRES 56 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD4R30Stackpole Electronics IncRES 4.3 OHM 5% 0.4W MELF 0204
MLFM25JTD62R0Stackpole Electronics IncRES 62 OHM 5% 0.4W MELF 0204Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.