- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Si510,511.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Mult Devices 11/Jul/2018.pdfPCN -assemblage/oorsprong
DiamondX 10-24-22.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.963 | $4.96 |
511BAA74M2500BAG Tech -specificaties
Skyworks Solutions Inc. - 511BAA74M2500BAG Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Skyworks Solutions Inc. - 511BAA74M2500BAG
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Skyworks Solutions, Inc. |
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | Si511 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | LVDS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.050" (1.28mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 74.25 MHz |
| Current - Supply (Max) | 23mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | 511BAA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Skyworks Solutions Inc. 511BAA74M2500BAG.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 511BAA74M2500BAGR | 511BAA75M0000BAG | 511BAA75M0000BAGR | 511BAA8M19200BAGR |
| Fabrikant | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Functie | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download 511BAA74M2500BAG PDF -datasheets en Skyworks Solutions Inc. -documentatie voor 511BAA74M2500BAG - Skyworks Solutions Inc..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.