- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
DiamondX 10-24-22.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.46 | $4.46 |
510CCA20M0000CAG Tech -specificaties
Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Skyworks Solutions, Inc. |
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | Si510 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | CMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±20ppm |
| Frequentie | 20 MHz |
| Current - Supply (Max) | 26mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Skyworks Solutions Inc. 510CCA20M0000CAG.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 510CCA20M0000CAGR | 510CCA20M0000BAGR | 510CCA20M0000BAG | 510CCA20M0000AAG |
| Fabrikant | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Type | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download 510CCA20M0000CAG PDF -datasheets en Skyworks Solutions Inc. -documentatie voor 510CCA20M0000CAG - Skyworks Solutions Inc..
510CCA20M0000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA20M0000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.