- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.79 | $0.79 |
SIT8008BCR2-30E Tech -specificaties
SiTime - SIT8008BCR2-30E Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als SiTime - SIT8008BCR2-30E
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | SiTime |
| Voltage - Levering | 3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| programmeerbare Type | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 0.031" (0.79mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| Frequentie Stabiliteit (Totaal) | ±20ppm |
| frequentie Stabiliteit | - |
| gedetailleerde beschrijving | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Beschikbaar Frequentiebereik | 1MHz ~ 110MHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als SiTime SIT8008BCR2-30E.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SIT8008BCR2-30N | SIT8008BCR2-33E | SIT8008BCR2-30S | SIT8008BCR2-28E |
| Fabrikant | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Type | - | - | - | - |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Functie | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| programmeerbare Type | - | - | - | - |
| Hoogte | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ratings | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Beschikbaar Frequentiebereik | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - | - | - | - |
| Frequentie Stabiliteit (Totaal) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
Download SIT8008BCR2-30E PDF -datasheets en SiTime -documentatie voor SIT8008BCR2-30E - SiTime.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.