- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
SiT2001B Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.835 | $0.84 |
SIT2001BC-S2-33E-48.000000G Tech -specificaties
SiTime - SIT2001BC-S2-33E-48.000000G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als SiTime - SIT2001BC-S2-33E-48.000000G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | SiTime |
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) |
| Serie | SiT2001B |
| ratings | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | SC-74A, SOT-753 |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Andere namen | 1473-1335-2 |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 48MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 48MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.3mA |
| Base Resonator | MEMS |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als SiTime SIT2001BC-S2-33E-48.000000G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SIT2001BC-S2-33E-48.000000 | SIT2001BC-S2-33E-54.000000G | SIT2001BC-S2-33E-26.000000G | SIT2001BC-S2-33E-50.000000G |
| Fabrikant | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Fabrikant Standaard Levertijd | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
Download SIT2001BC-S2-33E-48.000000G PDF -datasheets en SiTime -documentatie voor SIT2001BC-S2-33E-48.000000G - SiTime.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.