- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SWPA Series Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.048 | $0.24 |
| 50+ | $0.04 | $2.00 |
| 150+ | $0.035 | $5.25 |
| 500+ | $0.032 | $16.00 |
| 2500+ | $0.025 | $62.50 |
| 5000+ | $0.024 | $120.00 |
SWPA4026S150MT Tech -specificaties
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SWPA4026S150MT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SWPA4026S150MT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Shenzhen Sunlord Electronics |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Tolerantie | ±20% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| afscherming | Shielded |
| Serie | SWPA |
| ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 100 kHz |
| Inductie | 15 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 19MHz |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 143mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 1.1 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 900mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SWPA4026S150MT.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SWPA4026S100MT | SWPA4026S331MT | SWPA4026S1R5NT | SWPA4026S330MT |
| Fabrikant | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download SWPA4026S150MT PDF -datasheets en Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. -documentatie voor SWPA4026S150MT - Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.