- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
RoHS Declaration of Conformity.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $15.59 | $15.59 |
| 200+ | $6.22 | $1,244.00 |
| 500+ | $6.01 | $3,005.00 |
| 1000+ | $5.91 | $5,910.00 |
IT314 Tech -specificaties
Schaffner EMC Inc. - IT314 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Schaffner EMC Inc. - IT314
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Schaffner EMC, Inc. |
| Gewicht | 0.88 oz (25.08 g) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 3:1:1 |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling |
| Size / Dimension | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) |
| Serie | IT |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -25°C ~ 70°C |
| montage Type | Through Hole |
| Inductie | 35mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.992' (25.20mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Schaffner EMC Inc. IT314.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | IT314 | IT3205CE | IT3-300P-32H(04) | IT3-300P-38H(03) |
| Fabrikant | Schaffner EMC Inc. | RRAKIN | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Temperatuur | -25°C ~ 70°C | - | - | - |
| Size / Dimension | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) | - | - | - |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling | - | - | - |
| montage Type | Through Hole | - | Stacking | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 3:1:1 | - | - | - |
| Serie | IT | - | IT3 | - |
| Pakket | Tray | - | Tray | Tray |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Inductie | 35mH | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.992' (25.20mm) | - | - | - |
| Gewicht | 0.88 oz (25.08 g) | - | - | - |
Download IT314 PDF -datasheets en Schaffner EMC Inc. -documentatie voor IT314 - Schaffner EMC Inc..
IT3-300P/REMOVAL-CAPHirose Electric Co LtdCONN CAP
IT3010ERenesas Electronics America IncIT3010E
IT3-300P-38H(03)Hirose Electric Co LtdCONN INTERPOSER 300POS STACK
IT3012ERenesas Electronics America IncIT3012E
IT3205CE16.368MHZRAKON
IT3205EERAKON
IT3205CERRAKIN
IT3205CE 26.000MHzRAKON
IT3205CE 16.367667MHzRAKON
IT3205CE24.5535MHZRAKON
IT3205BE 24.5535RAKON
IT3205FERAKON
IT3205CE-16.369MHZRAKONUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.