- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
FN2060 Series Datasheet.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfOmgevingsinformatie
RoHS Declaration of Conformity.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $9.164 | $9.16 |
| 10+ | $8.87 | $88.70 |
FN2060B-3-06 Tech -specificaties
Schaffner EMC Inc. - FN2060B-3-06 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Schaffner EMC Inc. - FN2060B-3-06
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Schaffner EMC, Inc. |
| Spanningswaarde DC | - |
| Spanningswaarde AC | 250V |
| Klemtype | Quick Connect |
| Serie | FN 2060 |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -25°C ~ 100°C |
| montage Type | Chassis Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Inductie | 2.5mH |
| Frequentie - Bediening | DC ~ 400Hz |
| filter Type | Single Phase |
| Actueel | 3 A |
| Configuratie | Two Stage |
| Base Productnummer | FN2060 |
| Goedkeuringsbureau | CE, CSA, ENEC, UR |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Schaffner EMC Inc. FN2060B-3-06.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FN2060B-12-06 | FN2060B-16-06 | FN2060B-10-06 | FN2060B-30-08 |
| Fabrikant | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Spanningswaarde DC | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| filter Type | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Frequentie - Bediening | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanningswaarde AC | - | - | - | - |
| Actueel | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
Download FN2060B-3-06 PDF -datasheets en Schaffner EMC Inc. -documentatie voor FN2060B-3-06 - Schaffner EMC Inc..
FN2060B-1-07Schaffner EMC Inc.SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE
FN2060B-16-07Schaffner EMC Inc.SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE
FN2060B-20-08Schaffner EMC Inc.SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTEUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.