- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LC554xLD Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $3.155 | $3.16 |
| 200+ | $1.259 | $251.80 |
| 500+ | $1.218 | $609.00 |
| 1000+ | $1.197 | $1,197.00 |
LC5548LD Tech -specificaties
Sanken - LC5548LD Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Sanken - LC5548LD
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Spanning - Toevoer (Min) | - |
| Spanning - Toevoer (Max) | 20V |
| Voltage - Output | - |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| topologie | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-DIP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Interne Switch (s) | Yes |
| Frequentie | - |
| dimmen | - |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Productnummer | LC5548 |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Sanken LC5548LD.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LC5546LD | LC5545LD | LC5546LF | LC5547LF |
| Fabrikant | Sanken | Sanken | Sanken | Sanken |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Voltage - Output | - | - | - | - |
| Spanning - Toevoer (Min) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| dimmen | - | - | - | - |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Interne Switch (s) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Spanning - Toevoer (Max) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
Download LC5548LD PDF -datasheets en Sanken -documentatie voor LC5548LD - Sanken.
LC5523FSankenIC LED DRIVER OFFL TO220F-7
LC5525FSankenIC LED DRIVER OFFL TO220F-7
LC5566Sanken Electric Co., Ltd.
LC5560AS-TLSanken Electric Co., Ltd.
LC5523Sanken Electric Co., Ltd.
LC5560ASSMK
LC5546SENKEN
LC5555SENKENUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.