- Jess***Jones
- 2026/04/17
MMT-114-02-LM-SH Tech -specificaties
Samtec Inc. - MMT-114-02-LM-SH Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. - MMT-114-02-LM-SH
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Samtec, Inc. |
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | MMT |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 14 |
| montage Type | Surface Mount, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatiehoogte | 0.079" (2.00mm) |
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Lengte - Paring | 0.175" (4.45mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | MMT-114 |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. MMT-114-02-LM-SH.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MMT-114-02-L-SH-P-TR | MMT-114-02-L-SH-K-TR | MMT-114-02-L-SH-K | MMT-114-02-L-SH |
| Fabrikant | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Stijl | - | - | - | - |
| Contact Vorm | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Totale contactlengte | - | - | - | - |
| Contact Afwerken - Post | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal posities Loaded | - | - | - | - |
| Contact Lengte - Paring | - | - | - | - |
| connector Type | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Contact Lengte - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Paring | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Rijafstand - Paring | - | - | - | - |
| Isolatiehoogte | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - | - | - | - |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Isolatie Kleur | - | - | - | - |
| Shrouding | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Differentiële datatransmissie | - | - | - | - |
| contact type | - | - | - | - |
MMT-114-02-S-DH-002-K-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD R/A 28POS 2MM
MMT-114-02-S-DH-008-PSamtec Inc.CONN HEADER SMD R/A 28POS 2MM
MMT-114-02-S-DH-ASamtec Inc.CONN HEADER SMD R/A 28POS 2MM
MMT-114-02-S-DH-013Samtec Inc.CONN HEADER SMD R/A 28POS 2MMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.