- Jess***Jones
- 2026/04/17
FW-31-05-F-D-400-065 Tech -specificaties
Samtec Inc. - FW-31-05-F-D-400-065 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. - FW-31-05-F-D-400-065
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Samtec, Inc. |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | Flex Stack, FW |
| Afstand tussen rijen | 0.050" (1.27mm) |
| toonhoogte | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Bulk |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 62 |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Staart | - |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.400" (10.160mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.065" (1.651mm) |
| Lengte - algehele pin | 0.465" (11.811mm) |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | FW-31-05 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. FW-31-05-F-D-400-065.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FW-31-05-F-D-400-075 | FW-31-05-F-D-500-065 | FW-31-05-F-D-400-120 | FW-31-05-F-D-400-090 |
| Fabrikant | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Kleur | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Finish - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Lengte - Staart | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Afstand tussen rijen | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Lengte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lengte - algehele pin | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Lengte - Stack Hoogte | - | - | - | - |
Download FW-31-05-F-D-400-065 PDF -datasheets en Samtec Inc. -documentatie voor FW-31-05-F-D-400-065 - Samtec Inc..
FW-31-04-L-D-250-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-320-150Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-350-065Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-460-210Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-460-210-ASamtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-425-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-500-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-425-065Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-400-090Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-350-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-425-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-400-120Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-500-120Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-250-300Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-500-065Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-350-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-500-090Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-400-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.