- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN -ontwerp/specificatie
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Alt. Assembly Site 15/Feb/2016.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 21/Dec/2012.pdfMPC9446AC Tech -specificaties
Renesas Electronics America Inc - MPC9446AC Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Renesas Electronics America Inc - MPC9446AC
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Renesas Electronics Corporation |
| Voltage - Levering | 2.375V ~ 3.465V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket | 32-TQFP (7x7) |
| Serie | - |
| Ratio - Input: Output | 2:10 |
| Verpakking / doos | 32-LQFP |
| Pakket | Tray |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Invoer | LVCMOS |
| Frequentie - Max | 250 MHz |
| Differential - Input: Output | No/No |
| Base Productnummer | MPC9446 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Renesas Electronics America Inc MPC9446AC.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MPC9446ACR2 | MPC9446AC | MPC9447AC | MPC9447AC |
| Fabrikant | Renesas Electronics America Inc | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Renesas Electronics America Inc |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Invoer | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Differential - Input: Output | - | - | - | - |
| Ratio - Input: Output | - | - | - | - |
| Frequentie - Max | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| uitgang | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download MPC9446AC PDF -datasheets en Renesas Electronics America Inc -documentatie voor MPC9446AC - Renesas Electronics America Inc.
MPC9447ACIDT
MPC9443IDT (Renesas Electronics Corporation)
MPC9447IDT (Renesas Electronics Corporation)
MPC9446IDT (Renesas Electronics Corporation)
MPC9443AER2IDTUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.