- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -verpakking
2.73KHz.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $83.10 | $83.10 |
ISL8225MEVAL3Z Tech -specificaties
Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Renesas Electronics Corporation |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 6V |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 20V |
| Gebruikt IC / Part | ISL8225M |
| geleverd Inhoud | Board(s) |
| Serie | - |
| regulator Topologie | Buck |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Uitgangen en Type | 1, Non-Isolated |
| Belangrijkste doel | DC/DC, Step Down |
| Frequentie - Schakelen | - |
| Current - Output | 30A |
| Board Type | Fully Populated |
| Base Productnummer | ISL8225 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8473.30.1180 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Renesas Electronics America Inc ISL8225MEVAL3Z.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ISL8225MEVAL2Z | ISL8225MEVAL4Z | ISL8240MEVAL3Z | ISL8240MEVAL4Z |
| Fabrikant | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Serie | - | - | - | - |
| Board Type | - | - | - | - |
| Belangrijkste doel | - | - | - | - |
| regulator Topologie | - | - | - | - |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Output | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Gebruikt IC / Part | - | - | - | - |
| geleverd Inhoud | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Uitgangen en Type | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
Download ISL8225MEVAL3Z PDF -datasheets en Renesas Electronics America Inc -documentatie voor ISL8225MEVAL3Z - Renesas Electronics America Inc.
ISL8215MIRZ-T7Renesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 12V
ISL8216MIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL8216MEVAL1ZRenesas Electronics America IncBOARD EVAL FOR ISL8216M
ISL8215MIRZ-TRenesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 0.6-12V
ISL8240MEVAL4ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULE
ISL8240MEVAL3ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULEUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.