- Bran***Lewis
- 2026/05/11
FM4736W Tech -specificaties
Rectron USA - FM4736W Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Rectron USA - FM4736W
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Rectron USA |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 6.8 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2 V @ 0.2 mA |
| Tolerantie | ±20% |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AC, SMA |
| Vermogen - Max | 1 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Temperatuur | - |
| montage Type | Surface Mount |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 3.5 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 50 µA @ 4 V |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Rectron USA FM4736W.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FM4730W | FM4743W | FM4732W | FM4739W |
| Fabrikant | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Impedantie (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
FM4728WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.3V 1W SMA
FM4734WRectron USADIODE ZENER GLASS 5.6V 1W SMA
FM4732WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.7V 1W SMA
FM4740WRectron USADIODE ZENER GLASS 10V 1W SMA
FM4742WRectron USADIODE ZENER GLASS 12V 1W SMA
FM4744ARectron USA
FM4743WRectron USADIODE ZENER GLASS 13V 1W SMA
FM4738WRectron USADIODE ZENER GLASS 8.2V 1W SMA
FM4731WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.3V 1W SMA
FM4741WRectron USADIODE ZENER GLASS 11V 1W SMA
FM4729WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.6V 1W SMA
FM4744WRectron USADIODE ZENER GLASS 15V 1W SMA
FM4737WRectron USADIODE ZENER GLASS 7.5V 1W SMA
FM4733WRectron USADIODE ZENER GLASS 5.1V 1W SMA
FM4735WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.2V 1W SMA
FM4739WRectron USADIODE ZENER GLASS 9.1V 1W SMA
FM4730WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.9V 1W SMAUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.