- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
TX9031yyy,T9030yyy 18/Jul/2018.pdfT9030NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - T9030NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - T9030NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Transformer Type | T1/E1 (Octal) |
| Size / Dimension | 1.255' L x 0.712' W (31.88mm x 18.08mm) |
| Serie | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 1.2mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.305' (7.75mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics T9030NLT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | T9030NLT | T9021NLT | T9030NL | T9021NL |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Serie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 1.255' L x 0.712' W (31.88mm x 18.08mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) | 1.255" L x 0.712" W (31.88mm x 18.08mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.305' (7.75mm) | 0.285' (7.24mm) | 0.305" (7.75mm) | 0.285' (7.24mm) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Transformer Type | T1/E1 (Octal) | T1/E1 (Quad) | T1/E1 (Octal) | T1/E1 (Quad) |
| Gewicht | - | 0.18 oz (5.13 g) | - | 0.18 oz (5.13 g) |
| Inductie | 1.2mH | 600µH | 1.2mH | 600µH |
Download T9030NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor T9030NLT - Pulse Electronics.
T907-1000-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T9021NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2.42 0.6MH SMD
T9021NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2.42 0.6MH SMD
T901N36TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T9030NLPulse ElectronicsPULSE XFMR 1.2MH
T90321800000GAmphenol AnytekTERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90721800000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90821800000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS TOP ENT 5.08MM PCB
T906C-640-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T90521800000GAmphenol AnytekTERM BLK 5POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90421800000GAmphenol AnytekTERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
T901N36Eupec (Infineon)IGBT Module
T901N36TOHCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T90221800000GAmphenol AnytekTERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90621800000GAmphenol AnytekTERM BLK 6POS TOP ENT 5.08MM PCB
T907C-1000-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T9026-220UH 0.7DJDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.