- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfOmgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.031 | $2.03 |
| 200+ | $0.81 | $162.00 |
| 480+ | $0.783 | $375.84 |
| 1000+ | $0.77 | $770.00 |
T1146NL Tech -specificaties
Pulse Electronics - T1146NL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - T1146NL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:2/2.4, 1:0.79/1 |
| Transformer Type | T1/E1 (Dual) |
| Size / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 1mH, 1mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics T1146NL.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | T1146NLT | T1146NLST | T1144NLT | T1143BNLT |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
Download T1146NL PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor T1146NL - Pulse Electronics.
T1143BNLTPulse ElectronicsIC CHIP
T1146NLSTPulse ElectronicsTRANSFORMER
T1143BTPulse Electronics
T1143BNLPulse Electronics
T115453NibcoT115453 211-15-4 110VAC/N4 ACT
T115444NibcoT115444 211-4-4 110VAC/N4 AC
T114428Nibco830-30-4 220 VAC ACTUATOR
T115449NibcoT115449 211-7-4 24VDC/N4 A
T114431Nibco830-30-7 220 VAC ACTUATOR
T115447Nibco211-7-4 110 VAC ELECTRIC ACTUATO
T114426Nibco830-30-4 110VAC/N4 ACTUATOR
T114429Nibco830-30-7 110 VAC ELECTRIC ACTUAT
T115452NibcoT115452 211-10-4 24VDC/N4 AC
T115454NibcoT115454 211-15-4 220VAC/N4 ACTUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.