- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfHTML -datasheet
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.775 | $1.78 |
| 200+ | $0.708 | $141.60 |
| 600+ | $0.685 | $411.00 |
| 1200+ | $0.673 | $807.60 |
T1090NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - T1090NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - T1090NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:2CT, 1CT:2CT |
| Transformer Type | T1/E1 (Dual) |
| Size / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 1.2mH, 1.2mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics T1090NLT.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | T1090NLT | T1094NL | T1094NLT | T108S1H9V3GE |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | C&K |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Inductie | 1.2mH, 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) | Tray |
| Serie | - | - | - | T |
| Transformer Type | T1/E1 (Dual) | T1/E1 (Dual) | T1/E1 (Dual) | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:2CT, 1CT:2CT | 1CT:1CT, 1CT:2CT | 1CT:1CT, 1CT:2CT | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245" (6.22mm) | 0.245" (6.22mm) | 0.245' (6.22mm) | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | 0.032 oz (0.912 g) | - |
Download T1090NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor T1090NLT - Pulse Electronics.
T1099NEupec (Infineon)IGBT Module
T1096TPulse Electronics
T1099N04TOFINFIENONIGBT Module
T1099N04TOCINFIENONIGBT Module
T1099N06TOCINFIENONIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.