- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
T1073QNL Drawing.pdfT1073QNLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - T1073QNLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - T1073QNLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 2:1 |
| Transformer Type | T1/E1 (Octal) |
| Size / Dimension | 1.110" L x 0.480" W (28.19mm x 12.19mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 1.2mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.235" (5.97mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics T1073QNLT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | T1073NLT | T1076NLT | T1073NL | T1076NL |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
Download T1073QNLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor T1073QNLT - Pulse Electronics.
T1071NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:1/1.26 1.2MH SMD
T1073NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD
T1073NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD
T1076NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH
T1078F02TDMEupec (Infineon)IGBT Module
T1076NLPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH
T1078F02TEBEupec (Infineon)IGBT Module
T106DILTTELFUSE
T1078F02TSMINFIENONIGBT Module
T1078F02TCCINFIENONIGBT Module
T1078F02TEMINFIENONIGBT Module
T1078F02TDCINFIENONIGBT Module
T1078F02TCLINFIENONIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.