- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
Transformer Telecommunication Products.pdfT1054NL Tech -specificaties
Pulse Electronics - T1054NL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - T1054NL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1.5CT |
| Transformer Type | T1/E1 (Single) |
| Size / Dimension | 0.500' L x 0.350' W (12.70mm x 8.89mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Through Hole |
| Inductie | 1.2mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.250' (6.35mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics T1054NL.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | T1054NL | T1052S12TCM | T1052S12TCL | T1052S12TEM |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Eupec (Infineon) | EUPCE | Eupec (Infineon) |
| Serie | - | - | - | - |
| Transformer Type | T1/E1 (Single) | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.500' L x 0.350' W (12.70mm x 8.89mm) | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1.5CT | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.250' (6.35mm) | - | - | - |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Pakket | Tube | - | - | - |
| Inductie | 1.2mH | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| montage Type | Through Hole | - | - | - |
Download T1054NL PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor T1054NL - Pulse Electronics.
T1052S12TCMEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N20TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N26TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N12TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N18TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N14TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1057Greenlee CommunicationsCONN ADAPTER RCPT SOC SIMPLEX
T1052S12TFMEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N22TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N24TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T10581Switchcraft Inc.HANDLE FOR 1/4" COMM PHONE PLUG
T1052S12TEMEupec (Infineon)IGBT Module
T1052S12TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1052S12TCLEUPCEIGBT Module
T1052S12TEBINFIENONIGBT Module
T1052S14TFNINFIENONIGBT Module
T1052S12TELINFIENONIGBT Module
T1052S12TFCINFIENONIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.