- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfT1021NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - T1021NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - T1021NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 2CT:1/1.26, 2CT:1/1.26 |
| Transformer Type | T1/E1 (Dual) |
| Size / Dimension | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 1.5mH, 1.5mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245' (6.22mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics T1021NLT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | T1021NLT | T1022NSE7WQB | T1021A | T1022NSE7PQB |
| Fabrikant | Pulse Electronics | NXP USA Inc. | XX | Freescale Semiconductor |
| Transformer Type | T1/E1 (Dual) | - | - | - |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 105°C (TA) | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tray | - | Bulk |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| Size / Dimension | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) | - | - | - |
| Inductie | 1.5mH, 1.5mH | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 2CT:1/1.26, 2CT:1/1.26 | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245' (6.22mm) | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Serie | - | QorIQ T1 | - | * |
Download T1021NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor T1021NLT - Pulse Electronics.
T1020NSN7PQBRenesasT1020 - QorIQ, 2x e5500, 1400MHz
T1021AXX
T1021A5SYNAPTICS
T1021A1SYNAPTICSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.