- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfHTML -datasheet
SMT Isolation Transformers Selection Guide.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.906 | $1.91 |
| 10+ | $1.856 | $18.56 |
| 30+ | $1.823 | $54.69 |
| 100+ | $1.79 | $179.00 |
PH9185.034NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - PH9185.034NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - PH9185.034NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | 0.09 oz (2.60 g) |
| Size / Dimension | 0.394' L x 0.394' W (10.00mm x 10.00mm) |
| Serie | PH9185 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.492' (12.50mm) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics PH9185.034NLT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PH9185.034NLT | PH9146 | PH9149A4NM1-E4-Y-A | PH9407.304NLT |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) | NEC | Pulse Electronics |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | - | - | Tape & Reel (TR) |
| Serie | PH9185 | - | - | PH9407 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.492' (12.50mm) | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.394' L x 0.394' W (10.00mm x 10.00mm) | - | - | 0.961" L x 0.850" W (24.40mm x 21.60mm) |
| Gewicht | 0.09 oz (2.60 g) | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | - | - | Surface Mount |
Download PH9185.034NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor PH9185.034NLT - Pulse Electronics.
PH9243A4NM1-F4Renesas Electronics Corporation
PH9181Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH9162C4NM1-F4-Y-ARenesas Electronics Corporation
PH9241E3NB1Renesas Electronics Corporation
PH9146Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH9148A4NM1-F4Renesas Electronics Corporation
PH9156A4NM1-E4-Y-ARenesas Electronics Corporation
PH9156A4NM1-E4Renesas Electronics Corporation
PH9145A4NM1-ARenesas Electronics Corporation
PH9229NLTPulse Electronics
PH9148A4NM1-E4Renesas Electronics Corporation
PH9149A4NM1-E4-Y-ANECUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.