- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
T1, Cept, ISDN-PRI Xformers.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 14/May/2012.pdfPE-68678T Tech -specificaties
Pulse Electronics - PE-68678T Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - PE-68678T
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2CT Receiver |
| Transformer Type | - |
| Size / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Serie | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics PE-68678T.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PE-68678NLT | PE-68678 | PE-68678NL | PE-68675 |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductie | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
Download PE-68678T PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor PE-68678T - Pulse Electronics.
PE-68675Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-68645Pulse Electronics
PE-68629NLPulse ElectronicsXFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:1 40UH
PE-68810TPulse Electronics
PE-68644Pulse Electronics
PE-68810Pulse Electronics
PE-68822TPulse ElectronicsIC CHIP
PE-68680NLPulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-68786Pulse Electronics
PE-68820Pulse Electronics
PE-68825NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.6/1.6MH
PE-68627TPulse ElectronicsCMC 4LN SMD
PE-68630Pulse ElectronicsTRANSFORMER
PE-68819Pulse ElectronicsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.