- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
10Base-T Interface Module.pdfPE-68025 Tech -specificaties
Pulse Electronics - PE-68025 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - PE-68025
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 |
| Transformer Type | LAN 10G Base-T |
| Size / Dimension | 0.920" L x 0.385" W (23.37mm x 9.78mm) |
| Serie | - |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.230" (5.84mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics PE-68025.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PE-68026NLT | PE-68026T | PE-68026NL | PE-68026 |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Inductie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download PE-68025 PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor PE-68025 - Pulse Electronics.
PE-67583TPulse ElectronicsTRANSFORMER
PE-68032Pulse Electronics
PE-68027QNLPulse ElectronicsFERRITE BEAD
PE-68023TPulse Electronics
PE-68027QNLTPulse ElectronicsFERRITE BEAD
PE-68002NLPulse ElectronicsCMC 4LN TH
PE-68036Pulse Electronics
PE-68048NLPulse Electronics
PE-67588Pulse Electronics
PE-68026TPulse ElectronicsPULSE XFMR 1:1
PE-68026NLTPulse Electronics10BT FILTER MODULE WITH CMC
PE-68011NLTPulse Electronics
PE-67585Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-68000Pulse ElectronicsIGBT Module
PE-67588T0
PE-68023N/AUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.