- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfOmgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.589 | $1.59 |
| 180+ | $0.634 | $114.12 |
| 480+ | $0.613 | $294.24 |
| 1020+ | $0.602 | $614.04 |
PE-64931NL Tech -specificaties
Pulse Electronics - PE-64931NL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - PE-64931NL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | 0.07 oz (1.99 g) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1:1, 1:2CS |
| Transformer Type | T1/E1 (Single) |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Through Hole |
| Inductie | 1.2mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.250" (6.35mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics PE-64931NL.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PE-64934NL | PE-64936NL | PE-64952NL | PE-64950NL |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductie | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
Download PE-64931NL PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor PE-64931NL - Pulse Electronics.
PE-64104Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-64995NLPulse ElectronicsXFRMR ISDN 1CT:2CT 22MH T/H
PE-64950NLPulse ElectronicsXFRMR 1CT:1CT/1CT:3CT:1 T/H
PE-64503NLPulse Electronics
PE-64931MPulse Electronics
PE-64995Pulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-64941Pulse Electronics
PE-64578Pulse Electronics
PE-64944Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-63586Pulse ElectronicsCURR SENSE XFMR 20A T/H
PE-64936Pulse ElectronicsPULSE XFMR 1CT:1 1.2MH
PE-64931Pulse ElectronicsXFRMRUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.