- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfPA1558NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - PA1558NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - PA1558NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - |
| Transformer Type | - |
| Size / Dimension | 0.860' L x 1.150' W (21.84mm x 29.21mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 11.5µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.450' (11.43mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics PA1558NLT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PA1558NLT | PA15INPA | PA1517L-H09-B-T | PA1517G |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Carlo Gavazzi Inc. | UTC | UTC |
| Size / Dimension | 0.860' L x 1.150' W (21.84mm x 29.21mm) | - | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Box | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.450' (11.43mm) | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C | -20°C ~ 60°C | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Inductie | 11.5µH | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
Download PA1558NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor PA1558NLT - Pulse Electronics.
PA15INPACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PA1513.321TPulse Electronics
PA15AFUApex MicrotechnologyIC OPAMP 450V 2A 10SIP
PA15INPA-1Carlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PA1517LUTC
PA1575MK4G-182-21INPAQ Technology Co., Ltd.
PA1575MK4G-416-1KSINPAQ Technology Co., Ltd.
PA1517L-H09-B-TUTC
PA1575MZ50K4G-20-21INPAQ Technology Co., Ltd.
PA1517L-D18-TUTC
PA1517GUTC
PA1521PSDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.