- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.309 | $1.31 |
| 150+ | $0.523 | $78.45 |
| 450+ | $0.505 | $227.25 |
| 1050+ | $0.497 | $521.85 |
PA1260NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - PA1260NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - PA1260NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:0.273:0.682 |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Size / Dimension | 0.551' L x 0.516' W (14.00mm x 13.11mm) |
| Serie | EP13 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 130°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 77.4µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.485' (12.32mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics PA1260NLT.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PA1260NLT | PA1278NLT | PA1269NLT | PA1294.132NLT |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Gewicht | - | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | - | Surface Mount | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.485' (12.32mm) | - | 0.500' (12.70mm) | 0.290' (7.37mm) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Serie | EP13 | - | EP13 | PA1294NL |
| Size / Dimension | 0.551' L x 0.516' W (14.00mm x 13.11mm) | - | 0.551' L x 0.695' W (14.00mm x 17.65mm) | 0.780' L x 0.770' W (19.81mm x 19.56mm) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:0.273:0.682 | - | 1:0.182:0.682 | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 130°C | - | -40°C ~ 130°C | -40°C ~ 130°C |
| Inductie | 77.4µH | - | 77.4µH | 1.3 µH |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - |
Download PA1260NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor PA1260NLT - Pulse Electronics.
PA12201001TXC Corporation
PA12206002TXC Corporation
PA12480Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 8AWG 500PC
PA1278NLTPulse ElectronicsTRANSFORMER
PA12470Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 10AWG 500PC
PA12205002TXC Corporation
PA12440Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 4AWG 250PC
PA12430Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 6AWG 500PC
PA1233040ENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONPLUNGER
PA1268950SRENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONVENT PLUG ASSY
PA1234040ENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONPLUNGERUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.