- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $58.215 | $58.22 |
NMO220CS Tech -specificaties
Pulse Electronics - NMO220CS Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - NMO220CS
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| VSWR | 1.5 |
| Beëindiging | NMO |
| Serie | - |
| Terugkeer verlies | -10dB |
| RF familie / standaard | - |
| Vermogen - Max | 200 W |
| Pakket | Bag |
| Aantal Bands | 1 |
| montage Type | Magnetic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | - |
| Hoogte (Max) | 30.709" (780.00mm) |
| Krijgen | 5dBi |
| Frequentiebereik | 217MHz ~ 220MHz |
| Frequentiegroep | VHF (f < 300MHz) |
| Frequentie (Center / Band) | 218.5MHz |
| Kenmerken | - |
| toepassingen | - |
| antenne Type | Whip, Straight |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8517.71.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics NMO220CS.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | NMO220CHW | NMO220C | NMO2/70SH | NMO220B |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| RF familie / standaard | - | - | - | - |
| Hoogte (Max) | - | - | - | - |
| Frequentiegroep | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequentie (Center / Band) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Aantal Bands | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Terugkeer verlies | - | - | - | - |
| antenne Type | - | - | - | - |
| Frequentiebereik | - | - | - | - |
| VSWR | - | - | - | - |
| Krijgen | - | - | - | - |
Download NMO220CS PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor NMO220CS - Pulse Electronics.
NMO2/70CPulse ElectronicsANT COIL-WHP 1.6-3.5DB 144-148
NMO34BPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 34-40 MHZ
NMO2/70SHPulse ElectronicsANT SPG COIL-WHP ENC UTY 144-1
NMO220CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP 3DB 220-225 MHZ
NMO220CHWPulse ElectronicsANT HW COIL-WHP 2.5DB 220-225
NMO150BHWPulse ElectronicsANT HW COIL-WHP 2.4DB 144-174
NMO150CHWPulse ElectronicsANT HW COIL-WHP 2.4DB 144-174
NMO30BPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 30-35 MHZ
NMO2/70BPulse ElectronicsCOIL / WHIP, 2.4 DB/4 DB,144-148
NMO30CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 30-35 MHZ
NMO3E700BPulse ElectronicsANTENNA 3DB 740-80 NPB
NMO27BCOPulse ElectronicsNMO COIL, UNITY, 27 - 31 MHZ
NMO34CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 34-40 MHZUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.