- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn andere
2.73KHz.pdfHTML -datasheet
HX6062NL Drawing.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Ink to Laser Marking 03/Jul/2018.pdf Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfAndere gerelateerde documenten
Packages FNL vs. NL.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.933 | $0.93 |
| 10+ | $0.912 | $9.12 |
| 30+ | $0.897 | $26.91 |
| 100+ | $0.882 | $88.20 |
HX6062NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - HX6062NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - HX6062NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Transformer Type | LAN 10/100/1000 Base-T |
| Size / Dimension | 0.689' L x 0.480' W (17.50mm x 12.20mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 325µH, 350µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.225' (5.72mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics HX6062NLT.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HX6096NLT | HX6096NL | HX6096NLS | HX6096FNL |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
Download HX6062NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor HX6062NLT - Pulse Electronics.
HX6201-AHimax Technologies
HX6038-NGAHX
HX6048-NGAHEXIN
HX6017HEXIN
HX6017A-NGCHEXIN
HX6015-AHimax Technologies
HX6038-NGCHEXIN
HX6201-A06MLAGHimax Technologies
HX6014C-NJCHEXIN
HX6017-NGCHEXIN
HX6017-NGHEXINUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.