- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn andere
Halo Injunction Res 1/Sep/2015.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Mult Devs Location 10/Jan/2022.pdfAndere gerelateerde documenten
Packages FNL vs. NL.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.61 | $0.61 |
| 10+ | $0.505 | $5.05 |
| 30+ | $0.452 | $13.56 |
| 100+ | $0.40 | $40.00 |
| 600+ | $0.324 | $194.40 |
| 1200+ | $0.308 | $369.60 |
HX1198NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - HX1198NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - HX1198NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | 0.03 oz (0.85 g) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics HX1198NLT.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HX1198FNLT | HX1188FNLT | HX1188NLT | HX1198NL |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
Download HX1198NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor HX1198NLT - Pulse Electronics.
HX11G0001QDiodes IncorporatedCLOCK SAW OSCILLATOR SEAM2016 T&
HX1200800000GAmphenol AnytekTERM BLK 12POS TOP ENTRY 5MM PCB
HX1201800000GAmphenol AnytekTERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
HX1148TPulse ElectronicsPULSE XFMR 1CT:1 TX 1CT:1CT RX
HX1203TPulse Electronics
HX1204Pulse Electronics
HX1206-005HAOXUAN
HX1206-010HAOXUAN
HX1204G-AGNHEXIN
HX1206-012HAOXUANUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.