- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
HMU2103NL Drawing.pdfOmgevingsinformatie
HMU2103NL Cert of Compliance.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.628 | $0.63 |
| 10+ | $0.51 | $5.10 |
| 30+ | $0.451 | $13.53 |
| 100+ | $0.393 | $39.30 |
| 700+ | $0.358 | $250.60 |
| 1400+ | $0.341 | $477.40 |
HMU2103NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - HMU2103NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - HMU2103NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 |
| Transformer Type | - |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 150µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.225" (5.72mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics HMU2103NLT.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMU2103NLT | HMU2102NLT | HMUA-16A-2 | HMUA-10SR-B4(51) |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Hirose | Hirose |
| Serie | - | - | HMU | HMU |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Panel Mount, Flange (2 Hole) | Panel Mount, Flange (2 Hole) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | - |
| Inductie | 150µH | 150µH | - | - |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) | 0.583" L x 0.461" W (14.81mm x 11.70mm) | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 | 1:1 | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.225" (5.72mm) | 0.192" (4.88mm) | - | - |
Download HMU2103NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor HMU2103NLT - Pulse Electronics.
HMUA-10SR-B4(40)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
HMU1235NLPulse Electronics
HMU2129NLTPulse Electronics
HMU1235NLTPulse Electronics
HMU16JC-35Harris Corporation16 X 16-BIT CMOS PARALLEL MULTIP
HMU16JC-35R4634Harris Corporation16 X 16 BIT CMOS PARALLEL MULTIPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.