- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfAndere gerelateerde documenten
Packages FNL vs. NL.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfH5089NLT Tech -specificaties
Pulse Electronics - H5089NLT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - H5089NLT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | 0.14 oz (3.99 g) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Size / Dimension | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.295' (7.49mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics H5089NLT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | H5089NLT | H5084NLST | H5084NLT | H5084NL |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | LAN 10/100/1000 Base-T | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.295' (7.49mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163' (4.14mm) |
| Inductie | - | 350µH | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Gewicht | 0.14 oz (3.99 g) | - | 0.02 oz (0.57 g) | 0.02 oz (0.57 g) |
| Serie | - | - | - | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 | 1:1 | 1CT:1CT | 1CT:1CT |
| Size / Dimension | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600' L x 0.300' W (15.24mm x 7.62mm) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
Download H5089NLT PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor H5089NLT - Pulse Electronics.
H50850500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50910520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50850520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50870500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50850510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H508A0500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H5084NLSTPulse ElectronicsTRANSFORMER
H50870510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50870520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H508A0510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H508A0520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H50900520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.