- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
H5077NL, H5079NL.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Ink to Laser Marking 03/Jul/2018.pdfOmgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $12.03 | $12.03 |
| 200+ | $4.80 | $960.00 |
| 500+ | $4.64 | $2,320.00 |
| 1000+ | $4.56 | $4,560.00 |
H5079NL Tech -specificaties
Pulse Electronics - H5079NL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - H5079NL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | 0.04 oz (1.14 g) |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Size / Dimension | 0.785" L x 0.551" W (19.94mm x 14.00mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.100" (2.54mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics H5079NL.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | H5079NL | H5077NL | H5079NLT | H507A0520000G |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Amphenol Anytek |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.100" (2.54mm) | 0.190' (4.82mm) | 0.100" (2.54mm) | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1:1 | 1:1 | 1:1 | - |
| Serie | - | - | - | H5 |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 115°C |
| Gewicht | 0.04 oz (1.14 g) | 0.04 oz (1.14 g) | 0.04 oz (1.14 g) | - |
| Size / Dimension | 0.785" L x 0.551" W (19.94mm x 14.00mm) | 0.550' L x 0.495' W (13.97mm x 12.57mm) | 0.785" L x 0.551" W (19.94mm x 14.00mm) | - |
| Pakket | Tube | Tube | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Inductie | - | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Free Hanging (In-Line) |
Download H5079NL PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor H5079NL - Pulse Electronics.
H50770500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM
H50810510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM
H507A0500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
H50730510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
H50800510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
H507A0510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
H50750500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
H507A0520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
H50750510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
H50750520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
H50810500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM
H50800500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
H50800520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
H50770520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM
H50730520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
H50770510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.