- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
H5012FNLT Drawing.pdfAndere gerelateerde documenten
Packages FNL vs. NL.pdfOmgevingsinformatie
Pulse Larson REACH.pdfH5012FNL Tech -specificaties
Pulse Electronics - H5012FNL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics - H5012FNL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Transformer Type | LAN 10/100/1000 Base-T |
| Size / Dimension | 1.095" L x 0.590" W (27.81mm x 14.99mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 350µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.285" (7.24mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Pulse Electronics H5012FNL.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | H5012NLT | H5012NL | H5014NL | H5015NLT |
| Fabrikant | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download H5012FNL PDF -datasheets en Pulse Electronics -documentatie voor H5012FNL - Pulse Electronics.
H5009TPulse Electronics
H5007NL.Pulse Electronics
H5014TPulse Electronics
H5012HTL
H5019BNLUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.