- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $26.133 | $26.13 |
1734410 Tech -specificaties
Phoenix Contact - 1734410 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Phoenix Contact - 1734410
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| Wire Strip Lengte | - |
| Wire Meter of Bereik - mm² | - |
| Wire Gauge of Range - AWG | - |
| Voltage - UL | 300 V |
| Voltage - IEC | 400 V |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Moment - Schroef | - |
| Klemtype | Solder |
| Serie | COMBICON CCDN |
| Screw Grootte | - |
| Posities Per Level | 16 |
| Plug Wire Entry | - |
| toonhoogte | 0.197' (5.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal posities | 32 |
| Aantal Levels | 2 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Isolatiehoogte | 0.791' (20.09mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materiaal behuizing | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| header Orientation | 90°, Right Angle |
| Kenmerken | - |
| Current - UL | 10 A |
| Current - IEC | 12A |
| Contact Staart Lengte | 0.102' (2.60mm) |
| Neem contact op met parfumafwerking | Tin |
| Contact Material | - |
| Kleur | Black |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Phoenix Contact 1734410.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1734407 | 1734423 | 1734449 | 1734436 |
| Fabrikant | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Wire Strip Lengte | - | - | - | - |
| header Orientation | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Wire Meter of Bereik - mm² | - | - | - | - |
| Posities Per Level | - | - | - | - |
| Screw Grootte | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Current - UL | - | - | - | - |
| Aantal Levels | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Materiaal behuizing | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Neem contact op met parfumafwerking | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Contact Staart Lengte | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - IEC | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Isolatiehoogte | - | - | - | - |
| Moment - Schroef | - | - | - | - |
| Wire Gauge of Range - AWG | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Voltage - UL | - | - | - | - |
| Current - IEC | - | - | - | - |
Download 1734410 PDF -datasheets en Phoenix Contact -documentatie voor 1734410 - Phoenix Contact.
1734401Phoenix ContactCONN TERM BLK KEYING STAR RED
1734449Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5MM
1734396-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SOCKET PGA ZIF 370POS GOLD
1734423Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 34POS 90DEG 5MM
1734425-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PCI CARDEDGE FML 184P 0.050
1734372-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG USB2.0 TYPEA 4POS SLD
1734383-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT USB1.0 TYPEA STACK R/A
1734377-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PCI CARDEDGE FML 184P 0.050
1734407Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 30POS 90DEG 5MM
1734384Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 26POS 90DEG 5MM
1734383-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT USB1.0 TYPEA STACK R/A
1734375-1TE Connectivity AMP ConnectorsCHAMP .050 HIGH RISE, REVERSEDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.