- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML -datasheet
Fixed Resistors Product Catalog.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.206 | $0.21 |
ERJ-S1TD32R4U Tech -specificaties
Panasonic Electronic Components - ERJ-S1TD32R4U Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Panasonic Electronic Components - ERJ-S1TD32R4U
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Tolerantie | ±0.5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 2512 |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Serie | ERJ-S1T |
| panel Mode | 32.4 Ohms |
| ratings | AEC-Q200 |
| Vermogen (Watt) | 1W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 2512 (6432 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thick Film |
| Base Productnummer | ERJ-S1 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Panasonic Electronic Components ERJ-S1TD32R4U.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ERJ-S1TD3241U | ERJ-S1TD3242U | ERJ-S1TD3243U | ERJ-S1TD3240U |
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ratings | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
Download ERJ-S1TD32R4U PDF -datasheets en Panasonic Electronic Components -documentatie voor ERJ-S1TD32R4U - Panasonic Electronic Components.
ERJ-S1TD3320UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD3242UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 32
ERJ-S1TD3300UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD31R6UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 31
ERJ-S1TD3322UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD3160UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 31
ERJ-S1TD3301UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
ERJ-S1TD3241UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
ERJ-S1TD3302UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD3323UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD33R0UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD3303UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
ERJ-S1TD3240UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 32
ERJ-S1TD3243UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 32
ERJ-S1TD3162UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 31
ERJ-S1TD3163UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 31
ERJ-S1TD3161UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
ERJ-S1TD3321UPanasonic Electronic Components2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.